Projekt Nadácie Tesco

Prosíme o podporu.

Milí rodičia, žiaci, priatelia,

žiaci našej školy spolu s učiteľmi spolupracujú s Domovom sociálnych služieb a zariadením pre seniorov v Pezinku. Klientom sa rozhodli pomôcť nákupom rehabilitačných pomôcok a materiálu na kreatívnu a terapeutickú prácu. Navštívia starkých a zdravotne znevýhodnených, zapoja sa do ich terapie prácou a umením. Rozšíria si svoje vzdelanie a výchovu o ľudskosť, toleranciu a empatiu. Venujú týmto ľuďom nielen materiálne statky, ale najmä svoj čas.

Podali sme projekt v spolupráci s Nadáciou Tesco pod názvom: „Učíme sa pomáhať seniorom a znevýhodneným ľuďom.“ Uchádzame sa o finančnú podporu pre jeho realizáciu.

Prosíme Vás o podporu tohto projektu.

Ako nám môžete pomôcť ?
Za nákup v obchodnom dome TESCO získate hlasovací žetón, ktorý odovzdáte do hlasovacieho zariadenia pri pokladniciach. Ak Vám ho pokladník zabudne dať, vypýtajte si ho. Hlasovanie prebieha v priestoroch supermarketu TESCO Pezinok od 21.1. do 17.2. 2019.

Ďakujeme za Vaše hlasy a podporu.

Štvrtok, 17. januára 2019
<Apríl>