Domov

    Papierová krajina


V dňoch 5.2. a 6.2.sa dve oddelenia ŠKD, pod vedením pani vychovávateľky Šimonovičovej a vedúcej vychovávateľky pani Krajčovičovej, zúčastnili perfektného podujatia v Centre voľného času detí.Hneď po príchode privítala deti pani riaditeľka CVČ. Oboznámila deti s programom a výstavou, čo asi deti čaká. A išlo sa do novučičkého podkrovia. Deti sa tu ocitli v "Načisto papierovej krajine". Čakal ich tu usmiaty Osmijanko. Dozvedeli sa, ako papier vznikol, aj čo všetko sa dá z neho vytvoriť. Veď to sama za seba hovorila interaktívna výstava, krásne rozprávkové papierové postavičky.
Deti postupne absolvovali všetky aktivity - chytali papierové ryby v rybníčku, stavali najvyššiu vežu z papierových kociek. Využili aj odpadový materiál - z novín si poskladali lietadlá a súťažili, ktoré najďalej doletí. To bola zábava -najmä pre dievčatá.
Na záver pobudli v tvorivej dielničke, kde si z papiera vyrábali rôznofarebné náramky. Pri práci si zaspievali žartovné pesničky a Fašiangy Turíce. To, že im práca išla od ruky, ukázal samotný výrobok, s ktorým deti na zápästiach hrdo kráčali späť do školy. Všetci boli šťastní a usmiati. Dobre im padlo aj občerstvenie - chutná limonáda.
Ďakujeme touto cestou všetkým vychovávateľkám CVČ, hlavne pani riaditeľke za jedno nádherné popoludnie a zábavný a náučný interaktívny program. Už teraz sa tešíme na ďalšie aktivity a spoluprácu.

Autor: A. Šimonovičová

Autor : Administrator, čítané 4452x
Piatok, 8. februára 2019
<Máj>
PUSŠPSN
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728 29 30 31


AKTUALITY


> O včeličkách
 

> Bodka
 

> ŠVP 1
 

> Allianz
 

> Envirokurz
 

> Únia žien
 

> TOP 16
 

> Prednáška z prokuratúry
 

> Fotogaléria
 

> Okresné kolo vo vybíjanej
 

> Rýchla vybíjaná
 
Navigácia


Domov
Hľadať
Výpis článkov


Linky
Login

Login:
Heslo:© 2006 ZŠ Na bielenisku v Pezinku, Všetky práva vyhradené.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL