Beseda so spisovateľom Braňom Jobusom v Malokarpatskej knižnici

Aj žiaci 4.A triedy sa zúčastnili besedy so spisovateľom Braňom Jobusom.

Dňa 12.11.2019 sa žiaci 4.A zúčastnili besedy s autorom rozprávkových kníh pre deti, skvelým hudobníkom a spevákom, človekom, ktorý si plní svoje sny - s Braňom Jobusom, za čo sme vďační hlavne tetám knihovníčkam z Malokarpatskej knižnice a našej pani vychovávateľke Katke Michalcovej. Braňo Jobus nás veľmi milo prekvapil. Nielenže bol skvelým rozprávačom, spevákom, ale predovšetkým výborným zabávačom. Svojským „vrbovským dialektom“ dokázal tak deti upútať príbehmi postáv nielen zo svojich knižiek, ale aj z vlastného života, že štvrtáci zabudli aj pusinky zavrieť. A to deti zo 4.A tentokrát vôbec nerozprávali!!!

Neskôr v škole písali o pocitoch z tejto besedy. Tu je pár zaujímavých postrehov:

Zuzka B.: Beseda bola zábavná, super, žiadna nuda! Bolo to zaujímavé. Lepšia beseda ešte nebola a podľa mňa ani nebude!

Lenka O.: Som strašne šťastná. Mám pocit, že som stretla človeka, ktorý má dobré srdce.

Leuška G.: To bola tá najlepšia beseda na svete! A trošku ma zahrialo pri srdiečku, keď nám rozprával o knižke Zvon.

Davidko K.: Bolo to úplne super! Cítil som všetky dobré pocity.

Timko M.: Je to úžasný, srandovný človek, ktorý má úžasné nápady. Aj keď väčšina z nich je čudná, ale to je jedno. Jeho knihy sú proste super!

Lucka K.: S Braňom Jobusom som sa cítila fantasticky. Som rada, že si na nás našiel čas. Má cool pesničky. Chcela by som sa s ním ešte raz stretnúť.

Aj my ostatní dúfame, že sa s ním ešte stretneme!

Mgr. Katarína Hlobeňová

Fotogaléria...